סיפור הצלחה בעולם האופנה של דוגמנית מעיין זונטג

בגיל 12, מחזיקה מעיין זונטג האשדודית בקריירה שלא תבייש את דוגמניות המובילות בארץ. בשנתיים האחרונות יוצגה על ידי הסוכנות של בטי רוקאווי, שימשה כפרזנטורית של בוטיק אופנה מוביל באזור... 

לפני כשנתיים התחילה מעיין להתעניין בתחום הדוגמנות. ביחד עם אביה, מני, חיפשה הזדמנויות, הצעות עבודה ואודישנים. "רציתי לדגמן ולשחק. נכנסתי לאינטרנט וחיפשתי אתר שבו אוכל לקבל חשיפה", מספרת מעיין. "ביחד עם אבא שלי, מצאתי את Fashion Bank. לאחר שהעלינו את התמונות שלי לאתר, התחלתי לקבל הצעות לדגמן בהפקות אופנה, למאפרים וסטייליסטים". אחת מאותן הצעות הגיעה מן המאפרת נטלי לווין, שבחרה במעיין כדוגמנית עבור תיק העבודות שלה.

זמן קצר לאחר מכן הוחתמה מעיין בסוכנות "אימאג'", בניהולה של בטי רוקאווי, מהסוכנויות המובילות בארץ, ואחר כך אצל גדי בר-לביא, בסוכנויות ""טייק-טו" ו""גולדן-איי".

מחוץ לסט, מעיין היא תלמידת כיתה ו' בבית הספר "נוף ים" באשדוד. היא ממשיכה להיפגש עם חברותיה, לשמור על ציונים גבוהים ולמצוא את האיזון בין העבודה ללימודים וחיים הפרטיים. "אני לא נותנת לעבודה להפריע לחיים שאני רגילה אליהם", מספרת מעיין. "מבחינתי, הלימודים הם במקום הראשון ואני ממשיכה לשמור על ציונים גבוהים".

איך נראה היום שלך?

"אני עובדת בערך שלוש פעמים בשבוע. אני יוצאת מהלימודים ומגיעה לאתר הצילומים. מלבישים אותי ומאפרים אותי, מסדרים לי את השיער, ואז מתחילים הצילומים".

מה היו הצילומים שהכי נהנית לעשות?

"בצילומים לקטלוג תחפושות התחפשתי לפייה, דיילת, חיילת, מתאגרפת... זה היה הדבר הכי כיף שעשיתי".

גם בגילה הצעיר, הצעות העבודה לא מפסיקות להגיע, ומעיין הספיקה כבר לשחק בתפקידים ראשיים בסרטים "משהו קטן וטוב" ו"מוכרת לי מפעם" ולקבל הצעות דוגמנות מחברות בגדי הים "פלפל" ו"גוטקס". אביה עדיין מלווה אותה ואפילו משמש כסוכן שלה. מעיין לא עוצרת וממשיכה להביט קדימה: "אני רוצה להמשיך לדגמן, ואני מקווה שאוכל גם לשחק בעתיד".

כנראה שעוד נשמע עליה. 

להרשמה לערוץ האופנה לחצו כאן 

חזרה למאמרים: סיפורי הצלחה »


15254