נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

מהם מדרסים ואילו סוגים קיימים בשוק?

לאחרונה אתם שמים לב לכך שבסוף כל יום עבודה כואבות לכם כפות הרגליים? אתם כבר לא יודעים מה לעשות ולמעשה, העמידה הממושכת הולכת ונהיית מאוד לא נעימה ולא נוחה? אם כך, הגיע הזמן שתשקלו את האפשרות של שימוש במדרסים, כי זה לא במקרה שאתם מכירים כל כך הרבה אנשים שכבר נעזרים בהם בחיי היומיום.

 

 

מה זה בדיוק אומר, מדרסים?

כאשר מדברים על מדרסים למעשה מדברים על רפידת תמיכה שמכניסים לתוך הנעל, אשר מטרתה לתת לכף הרגל את התמיכה שלה היא זקוקה. כעת אתם בוודאי תוהים מה ההבדל בין מדרסים ובין הרפידה שגם ככה קיימת בתוך הנעל החדשה שקניתם, וכדאי שתדעו שמדובר על שמיים וארץ. ראשית, לא בכל נעל הרפידה תהיה מספיק איכותית וטובה, ושנית, אותה רפידה שיש בנעל הוכנה באופן גנרי. כלומר, היא לא הוכנה בהתאמה אישית לצורת כף הרגל שלכם ולכן ברור מדוע היא לא תוכל גם להתאים ולתת את התמיכה הרצויה לכל אדם שקונה את אותו סוג של נעל.

 

כל סוגי המדרסים שמחכים לכם בשוק

כדאי לדעת, עוד לפני שאתם פונים אל מקום מוביל ומוכר כמו אינסול מדרסים, שלמעשה יש היום מגוון אדיר של אפשרויות בתחום המדרסים. זה אומר שבין אם אתם מחפשים משהו פשוט ובין אם אתם מחפשים את המדרסים הכי יוקרתיים שיש, כדאי לקחת בחשבון את הדגמים ואת הסוגים שונים. כאשר מדברים על סוגי מדרסים שונים אנחנו רואים שמדברים על:

  1. מדרסים אורתופדיים
  2. מדרסים ביומכניים
  3. מדרסים רכים
  4. מדרסים דקים
  5. מדרסים רפואיים או טיפוליים
  6. מדרסים לילדים
  7. מדרסים לחיילים
  8. מדרסים לספורטאים ועוד

 

משמעות הדברים היא שמדובר על עולם ומלואו ויש בו אינספור אפשרויות. לכן, אם יש ביכולתכם לבחור בדיוק את מה שמתאים לכם באופן אישי, זה כדאי כמובן. הרעיון הוא לתת לכפות את הרגליים שלכם את התמיכה הכי טובה שאפשר, ולכן, אם יש לכם אופציה להשקיע, לעשות בדיקת התאמה ולבחור מדרסים איכותיים, זה כדאי. חשוב להבין שהמדרס הנחוץ לאדם שעוסק בפעילות גופנית כמו ריצה תמיד יהיה שונה לעומת אדם שבסך הכול הולך שניים-שלושה קילומטרים ביום.

 

כמה צריך להשקיע?

עד היום אומנם יצא לכם לא פעם לחשוב על רכישת מדרסים בהתאמה אישית אך הייתם בטוחים שמדובר על הוצאה כלכלית יותר מידי גדולה? אם כך, כדאי שתדעו שזה לא לגמרי מדויק. יש בפועל לא מעט חברות שמייצרות מדרסים בהתאמה אישית ומקפידות על איכות גבוהה אך אינן גובות מחירים יקרים מידי. לכן יש מקום לבדוק גם את נושא העלויות, כי אחרי הכול, אם אפשר לקנות מדרסים במחירים טובים ולא למצוא את עצמכם משלמים על העניין הזה הון עתק, למה שלא תעשו זאת כבר ברגעים אלו ממש?

 

נעליים

מה היה לנו עד עכשיו?