נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

סוגי סנדלים – מהו הסנדל שהכי באופנה היום

סנדלים כיום נחשבים פריט אופנתי לכל דבר, בין אם מדברים על סנדלים לגברים או סנדלים לנשים.

אם אתם מחפשים אחר אופנתיות שמתבטאת דרך כפות רגליכם, בימינו אפילו לא צריך לצאת מהבית כדי לרכוש סנדלים.

הנה כמה דברים שכדאי לדעת סנדלים, אופנה ומה שבין לבין.

לכפות רגלינו (הקטנות או הגדולות יותר) מגיע את כל הפינוק, הנוחות והאלגנטיות. וכשמדברים על רכישת נעליים באינטרנט, באותה הנשימה גם חשוב לציין מותגים גדולים ומובילים כדוגמת רשת נמרוד. בסופו של דבר, יש בימינו לא מעט אופציות רכישת נעליים, בין אם באינטרנט או בחנויות בקניון. אם כך, כיצד נדע שאנחנו בוחרים בנעליים הנכונות, ולא פחות חשוב מכך, האופנתיות?

 

רכישת סנדל לגבר ולאישה – כל הטיפים בנושאי הנעלה

ישנם סוגים שונים של סנדלים לגברים ולנשים, אותם תוכלו למצוא במגוון חנויות הפרוסות בארץ. יחד עם הקלות שברכישת סנדלי גברים וסנדלי נשים, מגיע גם העניין של איכות הסנדל. אמנם סנדל לא אמור להחזיק לכם מעמד במשך שנים ארוכות, אבל יהיה נחמד אם הוא לא יתפרק בפעם הראשונה כשתצאו אתו מהבית, נכון? אמת.

ברשת נמרוד תוכלו לרכוש סנדלים איכותיים במיוחד, כולל סנדלי שעם רטרו במחיר של 129 ₪ בלבד. סנדלי רטרו אמנם נראים כמו הסנדלים של פעם, אבל אין ספק שהם מביאים איתם TWIST חדש של עיצוב רענן במיוחד.

 

מה אני צריך לדעת על הסנדל שלי?

יחד עם סנדי רטרו במחיר ממוצע של 129 ₪, יש לכם גם את האפשרות לרכוש סנדלי שעם בנים. סנדלים לבנים מחומר גלם השעם, הם סנדלים עמידים במיוחד. שעם הוא חומר אלסטי ונוח במיוחד, שתוכלו לנעול בכל מזג אוויר. בין אם לח בחוץ, חם, יבש או רטוב, סנדלי שעם יספקו לרגלכם את התמיכה הכי עוטפת, גמישה ונעימה. כדאי לדעת, סנדלי שעם לגבר עולים בין 100 ₪ ל-129 ₪ בממוצע.

כשמדברים על אופנה לגבר וסנדלים, חובה להכיר גם סנדלים סגורים. סנדל סגור יעלה לכם בין 99 ₪ ל-149 ₪ בממוצע. למשל, סנדל אלפנטן לגבר (סגור) יעלה לכם 150 ₪. מעדיפים דווקא סנדלים ספורטיביים? ברשת נמרוד, סנדל ספורטיבי יעלה לכם 129 ₪ – 149 ₪.

 

מה הוא סנדל ספורטיבי?

סנדל ספורטיבי הוא סנדל שעוטף את הרגל באמצעות תמיכה אידיאלית, שמאפשרת לכם לבצע הליכות ארוכות, פעילויות ספורט ועוד. מעדיפים לקחת את הסנדל לים? אפשרי בהחלט. רק קחו בחשבון, פעילויות אינטנסיביות באופן תמידי – בהכרח יגבירו את בלאי הסנדל בטווח הארוך.

בין אם מדובר בעונת הקיץ או בעונות המעבר, אנו ממליצים להתאים נכון את הסנדל לכף רגלכם. יחד עם התאמת הסנדל לכף הרגל, כמובן שיהיה חשוב להתאים את הסנדל גם אל סוגי הפעילויות שאתם מבצעים. ואם אתם צריכים ייעוץ נוסף, צוות המומחים של רשת נמרוד יעמוד לרשותכם.

 

רגליים

מה היה לנו עד עכשיו?