נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

עיצוב רכבים – מה צריך ללמוד כדי לעבוד בעיצוב רכבים

אם מאז ומתמיד עיצובים של רכבים הפנטו אתכם, ייתכן שהתחום של עיצוב רכבים הוא בשבילכם.

בין אם אתם מעוניינים ללמוד את הקורס הזה במכללה פיזית או במכללת אונליין, תצטרכו לעשות זאת דרך מכללות בחו"ל.

בישראל עדיין לא קיים מסלול הלימודים הזה.

אם בישראל לא קיים מסלול לימודי עיצוב רכבים, מה כן קיים בארצנו הקטנטונת? בארצנו אתם תוכלו להירשם ללימודי עיצוב, ואם להיות יותר ספציפיים, ללימודי עיצוב תעשייתי. למשל, במכללת שנקר. במכללות כמו מכללת שנקר תוכלו ללמוד עיצוב תעשייתי, מה שיאפשר לכם בהמשך להמשיך ללמוד את התחום של עיצוב רכבים. אמה-מה, כמו שאמרנו כאן למעלה, בארץ לא תוכלו למצוא מכללה אשר מעבירה את מסלולי הלימודים האלו. אם כך, בואו נתפוס טיסה קצרה כאן בתוך אירופה, לאיטליה.

 

יש בארץ מסלול לימודים של עיצוב רכבים?

איטליה היא המחוז הרשמי של מעצבי מכוניות העולם. אין ספק, מכאן הגיעו המותגים הכי מעוצבים והכי מעניינים. אמנם סקודה לא מעוצבת כאן, אבל יש לכם כאן את פרארי ולמבורגיני, את מותג אלפא רומיאו, לנצ'יה, פיאט ועוד. כל עוד מישהו נוהג ברכב איטלקי, הוא נוהג בהמון סטייל ואלגנטיות.

באיטליה תוכלו למצוא יותר ממכללה אחת אשר מלמדת את התחום של עיצוב מכוניות. אבל רגע לפני שנרשמים, אנחנו ממליצים ללמוד את השפה. נכון, אמנם אם תלמדו עיצוב תעשייתי יהיה לכם קל יותר להתקבל לעיצוב מכוניות, אבל בכל זאת צריך לדעת את השפה גם.

 

תרכשו את השפה האיטלקית עוד בארץ

מאחר שמומלץ להכיר את השפה עוד בארץ, ההמלצה היא לייעד שנה שלמה אשר במהלכה אתם תלמדו את הדפה האיטלקית. במהלך שנה זו, יהיה מומלץ להירשם למכללות מוסמכות אשר מלמדות את השפה האיטלקית, כמו למשל מכללת ג'ון ברייס ואחרות שדומות לה.

כעת, הבטחנו שנדבר על לימודי אונליין לעיצוב מכוניות. ובכן, אם אתם מתכננים להישאר בישראל וללמוד עיצוב מכוניות אונליין דרך מכללה אינטרנטית, זה לא אפשרי. מה שכן אפשרי, זה להירשם למספר קורסים תיאורטיים של עיצוב מכוניות.

 

רק לחלק מהקורסים ניתן להירשם אונליין

במקביל לאותם קורסים תיאורטיים בתחום עיצוב מכוניות, תצטרכו גם להגיע פיזית אל ימי הלימודים השונים במכללה. בכל זאת, מדובר בתחום אשר כולל בתוכו המון יישום בשטח ופעילויות מסוגים שונים. אם אתם מעוניינים ללמוד את התחום של עיצוב מכוניות, קודם כל תכבשו את היעד של שלב א'. השלב הראשוני הוא לסיים בהצלחה את המסלול של עיצוב תעשייתי.

וטיפ אחרון מאיתנו, אל תוותרו על החלום שלכם. בין אם אתם מעוניינים ללמוד את התחום הזה או האחר, תעשו מה שאפשר בכדי לכבוש את היעדים שלכם. בשורה התחתונה, הכי חשוב לדעת שניסיתם לטפס על ההר. גם אם מגיעים בסוף קצרי נשימה, לומדים המון במהלך הדרך.

 

רכב יוקרה

מה היה לנו עד עכשיו?