נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

שטיחים אופנתיים שעשו לנו את זה ביג טיים

בכל שנה יש גל עיצוב חדש שמגיע וסוחף את כל חברות העיצוב הגדולות. השנה ללא ספק הצבעים הלבנים, החומים והטבעיים הם השולטים בעולם עיצוב הבית במדינות רבות. במאמר הבא נרחיב על השטיחים האופנתיים והפרקטיים ביותר לשנה הבאה.

 

טקסטורות גאומטריות

שטיחים אופנתיים שבהחלט הפכו פופולריים בשנה האחרונה הם שטיחים בעלי צורות גאומטריות אשר חוזרות על עצמן בגוונים אפורים וחומים, כמו שטיח מלבן, פסים וקווים. שטיחים אלה לרוב יהיו עשויים מחומרים סינטטיים. שטיחים אלו בעובי דק ובעלי משקל קל ולכן הם נוחים מאוד לניקוי ולהזזה.

שטיחים בסגנון הזה יתאימו לכל חללי הבית ויהיו יפים בסגנונות עיצוב נורווגי, מודרני, בוהו, חמים וכפרי. ניתן למצוא שטיחים בעלי טקסטורות גאומטריות באתרים כמו אתר קרפטים שטיחים.

 

שטיח בסגנון אוזבקי

שטיחים בסגנון אוזבקי הם בעלי טקסטורת צורות שחוזרת על עצמה בגוונים כחולים ואדומים חזקים. שטיח אוזבקי ישתלב מעולה בסלון בעל רהיטי עץ רבים וסגנון וינטג'. ניתן לשלב מספר עציצים כדי להוסיף חיות וצבע. השטיחים האוזבקיים הם בעלי השפעות סביבתיות המתאימים לרוח התקופה ולכן הם מדויקים עם סגנון מאוד ייחודי של עיצוב ומומלץ לתת לו קונטרה של רהיטים צעירים על מנת לאזן.

 

שטיחים מחבלים

שטיחים מחבלים נכנסו לאופנה בעיקר בזכות החומרים הטבעיים מהם הם עשויים ומחירם הנוח. מלבד ליתרונות אלו, הם גם נוחים לניקוי, קלי משקל ומחזיקים למשך כמה שנים. יתרון נוסף הוא שהם מתאימים לסגנונות עיצוב רבים כמו הבוהו שיק, כפרי, מודרני, ריהוט גן ולכל חללי הבית לרבות חדרי שינה, סלון, פינת אוכל וחדרי ילדים.

שטיחי חבלים הם בהחלט בחירה חכמה למי שלא מעוניין להתעסק לעיתים קרובות בעיצוב הבית ורוצה פתרון שיתאים למגוון רחב של רהיטים ועדיין יהיה אופנתי.

 

שטיחי בעיצוב מנדלה

שטיחי מנדלה יכולים להיות בעובי דק או עבה, לרוב הם יגיעו בצורת עיגול אך יש גם בצורה מלבנית. המנדלה מספקת תחושה של הרמוניה ומתאימה בעיקר לחללים עם עיצוב מינימלי מאחר והיא תרכז את תשומת הלב אליה בגלל הצורות שמושכות את העין. שטיח בטקסטורת מנדלה יתאים גם לחדרי השינה וגם לפינת הישיבה בסלון.

 

שטיחים בעלי טקסטורה מהצומח

חברות רבות החלו למכור שטיחים בעל טקסטורות של עלים, צמחים, פרחים וחיות. עיצוב בסגנון צמחי בהחלט נותן תחושה של יעד טרופי רחוק ומכניס אותנו למוד של חופשה ורגיעה. שטיחים בסגנון הזה יתאימו לסלון, לחדר השינה ולמסדרונות כשטיח צר וארוך. סגנון הצמחים עלה בשנה האחרונה והוא בהחלט כאן כדי להישאר.

ניתן לראות שבשנים האחרונות עולם העיצוב חוזר למקורות, בין אם אלו מקורות תרבותיים ובין אם מקורות טבעיים. יותר ויותר אנשים מעדיפים עיצוב בצבעים טבעיים כמו חומים ולבנים, או לחלופין עיצוב הנושא מאפיינים תרבותיים אתניים בצבעים כהים וצבעוניים יותר.

שטיחים אופנתיים

מה היה לנו עד עכשיו?