נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

שי לאירוע – כך תשמחו את האורחים שלכם

אתם עומדים לקיים אירוע, וכל אירוע שעורכים מחייב גם הענקת מתנה סימבולית.

אנחנו לא אומרים שבהכרח חובה לשפוך תקציבי ענק על המתנה שמוענקת לאורחים, אבל כן כדאי להשקיע מחשבה מסוימת במתנה המוענקת להם.

הנה כמה טיפים טובים שכדאי לזכור.

אוטוטו כבר עומד להתקיים האירוע המיוחל שאתם עומדים לערוך, אבל חסר לכם רק דבר אחד – מתנה ייחודית לאורחים שכל אחד ואחת יאהבו לקבל ממכם. אנחנו מדברים כמובן על מתנה סימבולית, לא בהכרח מתנה מאוד יקרה שמצריכה ממכם מיני-הלוואה מהבנק. למשל, מגש פירות מעוצב לבית שכל אחד יאהב לקבל.  אם לא פירות, אנחנו נמליץ לכם על אחד הטרנדים הכי עכשוויים והכי נחשבים – אפיית חלות במקום האירוע עצמו.

 

מתנות לאורחים באירוע – רעיונות מקוריים

רוצים לשמח את האורחים שלכם במהלך האירוע, או בסופו? אתם יכולים להזמין אליכם אופה מקצועית אשר מגיעה עם כל הציוד עבור הכנת חלות במקום. כל אורח שעוזב את האירוע מקבל חלה חמה במיוחד לשבת. זוהי מתנה נפלאה שכולם כבר ינשנשו בדרך חזרה מהאירוע ברכב.

בכל מקרה שבו אתם מעוניינים להעניק חלות לאורחים שלכם, כדאי לדעת שמדובר בטרנד שנחשב מאוד פופולארי. חלק מהאורחים שלכם אפילו יצפו לקבל מנה כזו או אחרת, אז למה לא להפתיע אותם עם חלה מתוקה וחמה ישר מהתנור?

 

מה כדאי להעניק לאורחים באירוע שלי?

עוד משהו שאנחנו רוצים שתיקחו בחשבון, גם למשל מתנות כמו נרות ושמנים ארומטיים. ישנם לא מעט סוגים שונים של צמחי מרפא אשר ניתן להעניק אותם כחלק מחבילה שלמה של חומרי ותפנוקי ספא. אתם יכולים ליצור סלסלת ספא מיוחדת עבור כל אורח ואורחת, משהו שאך אחד לא ישכח לכם. פשוט נפלא ומשמח כל לבב אנוש.

מתנות ממותגות אישית הן תמיד רעיון טוב, ואין ספק שכל אחד ואחת ייהנו לקבל מתנה ממותגת אישית עם השם שלהם ועם הקדשה אליהם. אם אתם רוכשים מתנות ממותגות אישית, אנחנו נמליץ למשל על צידנית קמפינג עם מיתוג אישי. כמו כן, אפשר לבחור גם בסטים של צלחות וכוסות, סכו"ם ועוד.

 

מתנות מקוריות לאורחים באירוע

מעדיפים לעשות את זה הרבה יותר מקורי? אנחנו נמליץ לכם על הענקת תמונות מדליקות לכל אחד ואחת המאורחים. יש בימינו תאי צילום שניתן לשכור לטובת אירועים. תאי הצילום האלו הם דיגיטליים. אתם ממקמים אותם בכניסה למקום האירוע, ומוודאים שכולם עוברים דרך התאים האלו.

כל אחד ואחת ילבישו פילטרים מדליקים על התמונות, ויוכלו אפילו לשתף אותן בפלטפורמות החברתיות באותו הרגע. ואם כבר בתמונות אנחנו מתעסקים, אפשר גם להעניק בולי עץ עם תמונה מודפסת עליהם. אלו בלוקים קטנים עשויים עץ, שניתן להדפיס עליהם את התמונות של האורחים במקום האירוע עצמו.

 

מתנה קטנה

למידע נוסף על פירות והזמנה אונליין הכנסו: https://meshekd.co.il

מה היה לנו עד עכשיו?