נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

שעונים לאישה: סטייל, עיצוב ומראה יוקרתי

כפי שאופי וסגנון המלתחה של האישה המודרנית הוא דרך ביטוי, שעון הוא פריט חיוני שמהווה הצהרת אופנתית.

אספנו כמה מהטרנדים החמים ביותר והסגנונות הפופולריים ביותר שיעזרו לכן לצמצם את החיפוש אחר השעון המושלם.

המשיכו לקרוא לקבלת מדריך מקיף לאופנות שעונים לאישה.

עבור כל מגמת אופנה הקיימת היום על המסלול, יש כמות שווה של סגנונות של שעונים לאישה שהופכים לפופולריים. אם אינך בטוחה, איזה שעון נשים לקנות, קחי בחשבון את סגנון החיים שלך ואת המלתחה שלך. בין אם את מעדיפה את האלגנטיות הנצחית של שעון יוקרה או שאת מעדיפה לענוד את המראה החם ביותר של העונה, המפתח החשוב ביותר הוא ללבוש אותו בביטחון.

עייני ברשימה שלהלן כדי ללמוד על סגנונות הפופולריים ביותר עבור שעונים לאישה :

 

שעונים 'להחלפה'

שום דבר לא אומר ערך כמו רב תכליתיות, ואביזרי שעון להחלפה הם דרך נהדרת לשמור על מראה משתנה ללא ריקון חשבון הבנק. שעונים הכוללים רצועות נשלפות מאפשרים לך לשנות את הסגנון שלך בכל אירוע. אם את מתכוונת להשקיע בשעון יפהפה, בחרי באפשרות המאפשרת התאמה אישית.

 

שעוני צמיד

אם את מתלבטת אם לענוד צמיד או שעון לאירוע מיוחד, שעון צמיד הוא הפתרון עבורך. משלב אופנה עם פונקציונליות, שעוני צמיד נותנים לך תחושה של תכשיט לכל דבר, ויכולים לנוע מסגנון של צמידים מלוטשים ועד לצמידים משתלשלים, ומעניקים לך את הטוב משני העולמות.

 

שעונים עם שני גוונים

שעונים דו-גוונים הם אפשרות מגוונת עבור עונדי שעונים רגילים. גווני מתכת חמים ומגניבים משתלבים יחד כדי ליצור סגנון אלגנטי כלאחר יד, לא משנה אם את נמצאת במשרד או אם את הולכת לחדר הכושר. בנוסף, שעון דו-גוני ילך עם כמעט כל התכשיטים שלך, ויהפוך את הבחירה בו להרבה יותר פרקטית.

 

שעונים 'בגזרת ביופרנד'

שעונים גדולים, "שמנמנים" ו"גדולים מדי" הפכו לתופעה שאי אפשר להתעלם ממנה, ומעניקים לפרקי כף היד הנשיים מראה נועז יותר. השעונים בעלי שטח הפנים הגדול לוקחים השראה כמובן מאופנת הגברים ומשלבים ביטחון עם מעמד. שעוני יד עם 'כיפוף מגדרי' נועדו להתבלט.

 

שעוני זהב ורד

זהב ורד הוא אחד הטרנדים החמים ביותר בתכשיטים ושעונים. מתכת בגוון סומק זה הופיעה מחדש בסגנונות המתאימים לכל אירוע. שעונים הכוללים רצועה, חיפוי או מחוגים בזהב וורד נותנים טוויסט נשי יותר על זהב קלאסי. כהשקעה בסגנון חכם, שעוני זהב וורד שומרים על אלגנטיות נצחית שאף פעם לא יוצאת מהאופנה.

 

שעונים מרובעים

מראה השעונים המרובעים, הפך גם כן לטרנד חם באופנת השעונים לאישה. אם את רוצה משהו קצת יותר מעניין ויוצא דופן שעון עם פנים מרובעות יכול להיות התאמה מושלמת עבורך.

שעון בעל פנים מרובעות מייצג הרבה פעמים נשים קלאסיות שאוהבות את המראה היותר רשמי ועסקי אך אם נגיעה יותר נשית.

 

שעון יד

מה היה לנו עד עכשיו?