נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

5 התיקים הכי טרנדיים לגברים

עולם האופנה בארץ ובעולם הולך ומתפתח.

אם בעבר אופנה הייתה מושג שהיה רלוונטי אך ורק לביגוד ולנשים, הרי שהיום האופנה רלוונטים לא רק לביגוד, ולא רק לנשים.

חשוב לנו שגם המוצרים שלנו יהיו אופנתיים וכן, אופנה וטרנדים מעניינים גברים ונשים כאחד.

בין המוצרים שחשוב לנו שיהיו אופנתיים וטרנדיים, מתנוסס לו התיק. מהם תיקי הגברים הטרנדיים ביותר?

 

תיק צד מעור

כמו הביג – מק של מקדונלד'ס, גם התיק הטרנדי ביותר שומר על מעמדו מזה עשורים. התיק הכי טרנדי הוא תיק צד לגבר מעור. תיק זה נוח לאחסון, קל לנשיאה, משדר רצינות ויוקרה ויפהפה. תיק צד קלאסי – חום או שחור, הוא בדיוק התיק שאנו צריכים. נוכל לאחסן בו את המחשב הנייד שלנו, מסמכים חשובים, מפתחות, ארנק, סנדוויץ' וכמובן איזה חטיף אנרגיה או שוקולד שנוכל לאכול במהלך היום.

 

תיק צד מבד

בשל המודעות ההולכת וגוברת לצערם של בעלי החיים וכן להשפעות תעשיית המזון והעורות על הסביבה, ישנם גברים המעדיפים תיק צד מבד, או מחומר דמוי עור. גם תיקים אלו נאים ועמידים, אך לא כמו תיקים מעור של ממש.

בהקשר זה, ראוי לציין ששוק העורות כיום נתון לרגולציה משמעותית, בכל העולם, ותיקים מעור של תנין או של נחש שנצודו בעבור עורם נדירים למדי. כך, הקונפליקט המוסרי לא מתאיין אך הוא קטן בצורה ניכרת.

 

תיק גב אורתופדי

גברים רבים נאלצים להסתובב לא מעט זמן במשך היום עם התיק שלהם. תיק הצד אכן נוח מאוד ויפה מאין כמוהו, אך גם תיק אורתופדי הינו טרנדי למדי. תיק זה מתאים במיוחד למתניידים על קורקינט או על אופניים, עבורם תיק צד עלול להיות לא נוח ואף להוות סכנה בעת הנסיעה.

מומלץ לבחור בתיק גב בעל תא ייעודי למחשב. אף אם בעבודתכם הנוכחית אינכם משתמשים במחשב נייד, סביר מאוד שבעתיד תשתמשו במחשב  ותצטרכו תיק היכול לשאת אותו.

 

תיק גב אלגנט

בקרב תיקי הגב, ניתן גם למצוא תיקים שאינם אורתופדיים עם מערכת גב משוכללת, אך הם אופנתיים במיוחד. ישנם גברים שפחות מתחברים לתיק הצד, ועבורם תיק אלגנט מעין זה עשוי להוות פתרון מעולה. יש לציין, שתיקי הגב נחשבים כתיקים לצעירים או לסטודנטים ובמידה ואתם מבקשים לשוות להופעתם מראה יוקרתי – מומלץ לבחור, בכל מקרה, בתיק הצד.

 

תיק טיולים מקצועי

תיקים לא משמשים רק ביום יום, אלא גם לטיולים ולאירועים נוספים של יציאה אל השטח. לשם אירועים אלו, בחרו בתיק בעל מערכת גב משוכללת, עמיד לתנאי מזג אוויר קיצוניים וכן עמיד למים. בתיק טיולים, עיקר המיקוד שלנו יהיה בנוחות התיק ולא בנראותו. לכן, בחרו את התיק הנוח לכם ביותר.

 

לסיכום

גם לגברים חשוב שהתיקים שלהם יהיו טרנדיים ואופנתיים. התיק האופנתי ביותר לגברים הוא תיק צד מעור, אולם ניתן למצוא תיקים טרנדיים נוספים, כמפורט לעיל.

סטודנט

 

מה היה לנו עד עכשיו?